Aferdita Demaku - Mos lendo nje femer Λήψη

Αποστολή στους φίλους σας
Προσθήκη
 • პრემიერა შედგა: 14 მაი. 2020

 • Text : Milaim Islami Muz & Ork : Miti Geci Video : MProduction Hair & Make Up : Studio Tafa Styling : Shema Sahiti Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media Follow Aferdita Demaku on... FB: https://smarturl.it/AferditaDemakuFB IG: https://smarturl.it/AferditaDemakuIG Subscribe: https://smarturl.it/AferditaDemakusub © & ℗ Aferdita Demaku & Onair Media. All Rights Reserved

Σχόλια

 • Miranda Simoni
  Miranda Simoni 4 თვის წინ (რედაქტირებული)

  Kush lendon do lendohet o femra...Rrini te qeta se te gjitha lahen ne kte bote ☝️🙏🙏

 • Shemsie Kuzhina Hobi im Sh.B
  Shemsie Kuzhina Hobi im Sh.B 4 თვის წინ

  O moj aferdit egoistat smarrin vesh qka asht femra suksese shum e qellume

 • Aferdita gj.
  Aferdita gj. 4 თვის წინ

  Mos bre mos lendo nje femer

 • Krenare Kicaj
  Krenare Kicaj 4 თვის წინ

  Bravo 1 Këngë shumë shumë e qëlluar. Deri tani askush nuk ka kënduar për këtë temë.Le të kuptojnë Djemtë e Botës që kanë dhe ata motër ose 1ditë do të kenë edhe vajzë,si do të silleshin po t'ia lëndonte fikush ato.Bravo Afërdia Demaku je e MADHE❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Lirije Gorenca
  Lirije Gorenca 4 თვის წინ (რედაქტირებული)

  Like kujt i ka pelqy hiti ri 2020 Mos lendo nje femer Urime e suksese per kenge Mbretresha Estrades se kesoves zeri yt brilljante e bukur faliminderit shum per ket kenge qe jua ke kushtuar femrave me vertete me ka pelqyer shum te lumt por sesht lehte te lendojsh nje femer por kush e mendon por rinia e sotme meshkujt shikojn te gjith te lendojn femrat ♥♡♥☆★☆

 • Fatime abdyli
  Fatime abdyli 4 თვის წინ

  👑👑☝🏻☝🏻👌👌👌👌

 • Shala
  Shala 4 თვის წინ

  Kuptojani Boten

 • Butrinti_love_ kida
  Butrinti_love_ kida 3 თვის წინ

  "Femra eshte amanet ajo nuk eshte krijuar asnjeher per ta nencmuar"!! Respekt per femrat🙏🙏!Bravo Aferdita super kenge! 👏🔥🔥😍😍

 • Shehri Osmani
  Shehri Osmani 4 თვის წინ

  Like ende pa e ndegjuuar sepse tgjitha kengët e zerin e ke tbukura ⭐👍👌🧿

 • B Cz
  B Cz 4 თვის წინ (რედაქტირებული)

  Bravvvvvvvvvvvvo Aferdrit 👍 te lumt kenga e Vitit ❤ Shumm nje Kenge e qellume, veq me Refrenin e Pare ma ki prek Zemren 😭

 • Hajrie Kelmendi
  Hajrie Kelmendi 4 თვის წინ

  TE KÈNDOFTE ZEMRA GJITHMON SHUMMM RESPEKTE PER JU

 • Amarilda Aliaj
  Amarilda Aliaj 4 თვის წინ

  Ah sipur ta kuptonin vlerën e një femëre!❤❤❤❤

 • Blerim Demaku
  Blerim Demaku 4 თვის წინ

  Fantastike je Aferdita qdo keng ma e mir se tjetra.

 • ada deda
  ada deda 4 თვის წინ (რედაქტირებული)

  Sa fjale te bukura si ju oh te lumte goja o mjalte ❤😘❤

 • Age Aliaj
  Age Aliaj 4 თვის წინ

  Bravooo Afërdita! Je e mrekullueshme!❤❤❤❤

 • Mendime Bekiri
  Mendime Bekiri 2 თვის წინ

  Woww shum bukur sduhet po' disa veta skan tru ne kok po' kush lendon lendohet vet ! Te lumt zemer ♥️ 💋

 • sweet girl
  sweet girl 4 თვის წინ

  Te lumt goja o bylbil I Jon I lumt dhe zotri milaimit per texit nje text madheshtor ka shkruajtur aferdita je zemer suksese dhe shendet😘👑💕

 • ToNi-07
  ToNi-07 4 თვის წინ (რედაქტირებული)

  Po vjen Hiti Nga aferdita te lumt

 • Deshire Koleci
  Deshire Koleci 2 თვის წინ

  Je e mrekullueshme ,Zoti te begatoft ty e familjen tende !!!!!

 • Lorina Krasniqi
  Lorina Krasniqi 4 თვის წინ

  Ni mesazh me shum kuptim per ata qe doj ne kuptu 🌟🌟