2TON - BONI T'FALA (Official Video HD) Λήψη

Αποστολή στους φίλους σας
Προσθήκη
 • პრემიერა შედგა: 19 აპრ. 2020

 • Beat: Nego Music: 2TON Text: 2TON Metro Music Video: Da Neel Avdiu Available on: iTunes: https://music.apple.com/us/album/boni... Spotify: http://open.spotify.com/album/0iS4yRs... Deezer: https://www.deezer.com/es/album/14309...

Σχόλια

 • theShow
  theShow 5 თვის წინ

  🇦🇱 ❤️

 • Arger Poleshi
  Arger Poleshi 5 თვის წინ

  Eee rujt zoti me gjith familje kush boo like per 2tonin

 • No Body
  No Body 5 თვის წინ (რედაქტირებული)

  Kush e bon like Inshallah Zoti

 • erisa ts
  erisa ts 5 თვის წინ

  Kush meno qe 2ton osht njeshh

 • 【 Beatzz 】
  【 Beatzz 】 5 თვის წინ (რედაქტირებული)

  2 Ton super keng nje Reper i talentuar pa bo dissa / fjal te pista / beef me as njonin dhe prap on top vet 2Ton e bon kto.

 • ema elena
  ema elena 5 თვის წინ (რედაქტირებული)

  Bravoo bossi ...

 • FESTIM Berzati
  FESTIM Berzati 4 თვის წინ

  TEKSTI: 2ton boni t'fala

 • fabiolina gocaj
  fabiolina gocaj 5 თვის წინ

  2Ton ti je loqka jem❤❤❤Ti je kengtari ma i mir kush mendon si un like💕💓💕2Ton kengtari jem i preferum💕💕💓💓❤Love you💕💓❤

 • Albion Xani
  Albion Xani 5 თვის წინ

  Qitash ja nisin like komentin

 • Arjana Madani
  Arjana Madani 5 თვის წინ

  Gjithmon e kam pelqy ket kengetar, je shum i mir, bravooooo, suksese, 🥰😍❤

 • LLapjani
  LLapjani 5 თვის წინ

  bravo legjend 2ton fansi ma i flakt jam une hallall te koft te persh nga franca dhe Podujeva :)

 • ALL IN ONE
  ALL IN ONE 5 თვის წინ

  I Fundit Qe Bo Like Ishalla Bohet Miljoner..! 💰🤑💰

 • WORLD STAR
  WORLD STAR 5 თვის წინ

  2TON merito mo shum views 🔥🔥

 • Kejsi Kola
  Kejsi Kola 2 თვის წინ

  Bravo 2ton❤ super💯🔥

 • adioxh alok
  adioxh alok 4 თვის წინ

  sa like shkojn per 2Ton dhe per zerin e tij te mrekullueshem

 • soiung toiue
  soiung toiue 4 თვის წინ

  Kush e shikon komentin tim, ju lutem me beni subscribe 🙏

 • Beluli Belul
  Beluli Belul 1 თვის წინ

  2 ton bravo hallall te qoft edhe me shumm suksese tjera ne jet lovvve♥️♥️♥️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😂😂😂😍😍💋💋💋💜💜

 • Rita Rona
  Rita Rona 3 თვის წინ

  2 Toni Artani ma imiri❤❤❤❤❤❤❤

 • Ailsa Ni
  Ailsa Ni 4 თვის წინ

  Gjithmon me sene t’mira!. Respect Ferizajli me ❤️

 • Call MENDI
  Call MENDI 5 თვის წინ

  Like per kto femnat e bukura❤❤❤