Noizy - Digital Love (Official Video HD) Λήψη

Αποστολή στους φίλους σας
Προσθήκη
 • პრემიერა შედგა: 25 ივლ. 2020

 • Music: Dj Crax Hitsound & Rvchet Lyrics: Noizy MixMaster: Rvchet & Westpoint Video By Sekuencë Directed by Alban Selimaj Cinematographer Adonis Krasniqi Vfx 2B Studio Available on: iTunes: https://music.apple.com/us/album/digi... Spotify: https://open.spotify.com/album/3BPowj... Deezer: https://www.deezer.com/en/album/16313... Digital love Chorus: Kena mbet telefon dite per dite tu fol Kena mbet telefon dite per dite tu u zon, Kena mbet telefon dite per dite tu fol Kena mbet telefon dite per dite tu u zon A dojna mu (pa) pa pa A dojna mu pa A dojna mu (pa) pa pa A dojna mu pa (Verse l) Edhe 1 drama - hello Mirmbrema, Ku je ca bone Ka ishe ka shkova, ket Pse e bone? Ate se e bona, Po Pse I lofe? Jo nuk I fola, Digital love digital love Digital love digital love Digital love digital love Digital love digital love Bridge: A dojna mu (pa) pa pa A dojna mu pa A dojna mu (pa) pa pa A dojna mu pa Chorus: Kena mbet telefon dite per dite tu fol Kena mbet telefon dite per dite tu u zon, Kena mbet telefon dite per dite tu fol Kena mbet telefon dite per dite tu u zon A dojna mu (pa) pa pa A dojna mu pa A dojna mu (pa) pa pa A dojna mu pa (Verse ll) Why you keeping distance Why you act so different, Gave you all my love, All my attention, Maybe I was wrong wrong wrong all along, (Your just a baby) Maybe I was wrong wrong wrong all along , (Your still a baby) Ca din ti (xhanem) xhanem xhanem Ca din ti (xhanem) xhanem xhanem Chorus: Kena mbet telefon dite per dite tu fol Kena mbet telefon dite per dite tu u zon, Kena mbet telefon dite per dite tu fol Kena mbet telefon dite per dite tu u zon A dojna mu (pa) pa pa A dojna mu pa A dojna mu (pa) pa pa A dojna mu pa (Digital love)

Σχόλια

 • Ghost Koldashi
  Ghost Koldashi 2 კვირის წინ

  Albanians be like :

 • Pllum Gjoka
  Pllum Gjoka 1 კვირის წინ

  Nje bashkpunim me Mozzikun do ishte super 😱😱

 • A_S channel
  A_S channel 2 კვირის წინ

  Noizy ft Dhurata Dora🔥🔥

 • Vera
  Vera 1 კვირის წინ

  I love your songs! from Turkey 🇹🇷❤🇦🇱

 • finems girl
  finems girl 2 კვირის წინ (რედაქტირებული)

  Po kari po

 • Thatguyfrom Alb
  Thatguyfrom Alb 2 კვირის წინ

  LIKE KOMENTIN NQFSE JEMI MË SHUM SHQIPTAR SE SA T HUAJ 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙌🙌🙌

 • MARK GJERGJI
  MARK GJERGJI 5 დღის წინ

  NOIZY : LIKE

 • Alessandro Carrozzo
  Alessandro Carrozzo 2 კვირის წინ

  BELLA COMPAREMA 🇮🇹 🇦🇱!!

 • Esperanza Isaj
  Esperanza Isaj 2 დღის წინ

  ⚡️😎this song is lit 🔥 ju dua Albania♾

 • AV DIGITAL MUSIC
  AV DIGITAL MUSIC 2 კვირის წინ

  Si eshte puna e rrepit nshqipri noizy eshte ntop list para cdo rreperi shqiptar dhe nkeng ka mshm like po nklikime ja marrin

 • Halili Ramadan
  Halili Ramadan 2 კვირის წინ

  Noizy shumm i madh je rrespekt për zhdo këng qe e ki ma Madhi vend je 💪💪🔥

 • Sergio Pinetta
  Sergio Pinetta 1 კვირის წინ

  Noizy shut down the market with this afrobeat ting . Big up

 • Nelaa
  Nelaa 4 დღის წინ

  Spo di ca me ba koment si tmar like 🙁😂😂anyway kenga eshte super si cdo hit tjeter I Noizy-t

 • Its Gaming
  Its Gaming 2 დღის წინ

  Po duhesh me u pa sepse je the best O.T.R👑

 • Eagles Shqiponjat
  Eagles Shqiponjat 2 კვირის წინ (რედაქტირებული)

  Me duhet ta beja kete modifikim Meqe Noizy nuk e ka perkrah edhe kte te fundit i cili eshte nje nga me te vjetrit ne OTR

 • Erisa Xhahu
  Erisa Xhahu 1 კვირის წინ

  Love your songs ♥️

 • ina ina
  ina ina 2 კვირის წინ (რედაქტირებული)

  Oo njerz 😂🙋

 • HELLBANIANZ HB
  HELLBANIANZ HB 2 კვირის წინ

  ma mir prij n telefon se prij afër

 • Unpublish Muzic
  Unpublish Muzic 1 დღის წინ

  #DigitalLove

 • thisisklepanda
  thisisklepanda 2 კვირის წინ

  KUSH ESHTE FANSI ME I MADH SHQIPTAR I NOIZYT DHE ATO QE E NDJEKIN NGA JASHTE LIKE ---------