ENCA x DON XHONI - BREAK DOWN (Official Video 4K) Λήψη

Αποστολή στους φίλους σας
Προσθήκη
 • პრემიერა შედგა: 29 ივლ. 2020

 • Music Produced by : Mixey Beat : Mixey & Apollo Lyrics : Don Xhoni, Enca Melody : Don Xhoni, Enca Video : Max Production Contact Enca: team@encamusic.com Instagram: https://www.instagram.com/enca/ Snapchat: encaoops Facebook: https://www.facebook.com/encamusic Twitter: https://www.twitter.com/EncaHaxhia Available on: iTunes: https://music.apple.com/us/album/brea... Spotify: https://open.spotify.com/album/29Kveq... Deezer: https://www.deezer.com/en/album/16386... ENCA "BREAK DOWN" lyrics ❤ DON XHONI: kape kape mos u nal tu bo cooking en kuzhin mixin up edhe me lean surup kolli kush se ka Pink en t qelt ya ya ya ya e kur me sprite e përzim Bona sill edhe spin vija t'bardha n'bagazin yassi thojke edhe es mua cozine n'qytet boj xhiro me aster ja ha dhipin deri deri 4 old time shit për kadaster ner 7 sa hapim në kasken dhipat ma fly deshën naten dhipat ma fly deshën naten CHORUS: break down the dance break down the dance dhipi ma i fort tu e ndridh en benz ENCA: it's Me king enca with Don xhoni like we chillin in a benzo kena party alo alo alo a je tu ardh ti hardcore shit art sikur Mozarti bojm ca dush zemer su na nal ti fact my ass is my fattest this bi**h is the baddest ENCA & DON XHONI break down the dance break down the dance dhipi ma i fort e ka emrin enc

Σχόλια

 • drttyu liqm
  drttyu liqm 4 დღის წინ

  @enca pin this if u love ur fans ❤

 • Hell Diable
  Hell Diable 1 კვირის წინ

  Shif kur t fillojn komentet: ju qe boni like ju rujt zoti bashk me familje😂❤️

 • hhujd toiru
  hhujd toiru 1 დღის წინ

  O Enca mos te ka kopjuar gje Cardi B te kenga e fundit se fiks si ty esh vesh 🤣🤣

 • Иво Шопов
  Иво Шопов 5 დღის წინ (რედაქტირებული)

  Enca you break them down gayl, love ya, good luck and more projects(I'm not sayn cool coz they all are)

 • Azalia
  Azalia 1 კვირის წინ

  Floket si varg me hudhra😂😂😂😂

 • Jim imerali
  Jim imerali 1 კვირის წინ (რედაქტირებული)

  2016: enca ft noizy= bow down

 • Agon Rexha
  Agon Rexha 1 კვირის წინ

  Njerzit tjer : wow shum bashkupim i qelluar dhe kenge e bukur

 • Armando Koshena
  Armando Koshena 1 კვირის წინ

  Kanë filluar këngët të bëhen më të shkurtra se Erion Braçe😫

 • Lisa's Melisa
  Lisa's Melisa 3 დღის წინ

  Hajde kush oo nga Drenasi(Cikatovë)??

 • Albanian Fam
  Albanian Fam 3 დღის წინ

  who is here from noizy‘s instastory hahah

 • Stivi ShkurtA
  Stivi ShkurtA 1 დღის წინ

  Pse nuk e more dhe profesoreshen🤣🤣🤣

 • laureta xhai
  laureta xhai 1 კვირის წინ

  Dmth nga "zogu i Tunës " shkrovëm tek "dhipi më i fort e ka emrin Enc " 👏🏻👏🏻😎

 • Emma
  Emma 1 დღის წინ

  13 trending στην Ελλάδα 😀

 • orestis tz
  orestis tz 6 დღის წინ

  Mund te jet "break down" po si "bow down" me noizyn nuk esht😁..

 • Craxel_FN
  Craxel_FN 1 კვირის წინ (რედაქტირებული)

  1:08

 • hhujd toiru
  hhujd toiru 1 კვირის წინ

  Sa me shum komente Shqip se neser do vin Gjermanet me komentu 🤣😂

 • File Aliu
  File Aliu 1 კვირის წინ

  Imagjino gjendjen e kameramanit😂

 • Elss
  Elss 4 დღის წინ

  This city is Vlora? I was there ❤️Greetings from Poland😁❤️

 • Nilay
  Nilay 1 კვირის წინ

  Dachte ihre Haare sind Brötchen amk

 • ALBANIAN GAMER69
  ALBANIAN GAMER69 1 კვირის წინ

  Nobody :