Bes Kallaku ft Anila Mimani - Ciao Po Te Le (Official Video) Λήψη

Αποστολή στους φίλους σας
Προσθήκη
 • პრემიერა შედგა: 16 ივლ. 2020

 • 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - https://www.smarturl.it/FolePublishing ____________________________ 𝗕𝗲𝘀 𝗞𝗮𝗹𝗹𝗮𝗸𝘂 𝗳𝘁 𝗔𝗻𝗶𝗹𝗮 𝗠𝗶𝗺𝗮𝗻𝗶 - 𝗖𝗶𝗮𝗼 𝗣𝗼 𝗧𝗲 𝗟𝗲 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼) ____________________________ ✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼 ► https://smarturl.it/SubscribeBESKALLAKU 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► https://fole.fanlink.to/CiaoPoTeLeON ____________________________ 🎵 Music Arrangement by: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 📌 M.U.A: 𝗦𝗔𝗚𝗘𝗥𝗜 📌 Styling by: 𝗙𝗥𝗘𝗗𝗘𝗥𝗜𝗞𝗔 𝗦𝗣𝗢𝗦𝗔 🎥 Directed by: 𝗝𝗨𝗟𝗜 𝗟𝗨𝗧𝗢𝗩𝗔𝗖 🎥 Video Production by: 𝗦𝗛𝗜𝗩𝗔 𝗣𝗜𝗖𝗧𝗨𝗥𝗘 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 ____________________________ 🎤 Connect with 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 : Instagram ► https://www.instagram.com/bes_kallaku 🎤 Connect with 𝗔𝗡𝗜𝗟𝗔 𝗠𝗜𝗠𝗔𝗡𝗜 : Instagram ► https://www.instagram.com/anila_miman... 🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 : Instagram ► https://www.instagram.com/marenglen_boja 📌 Connect with 𝗦𝗔𝗚𝗘𝗥𝗜 : Instagram ► https://www.instagram.com/sagerimakeup 🎥 Connect with 𝗝𝗨𝗟𝗜 𝗟𝗨𝗧𝗢𝗩𝗔𝗖 : Instagram ► https://www.instagram.com/julilutovac 🎥 Connect with 𝗦𝗛𝗜𝗩𝗔 𝗣𝗜𝗖𝗧𝗨𝗥𝗘 : Instagram ► https://www.instagram.com/shivapicture ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► https://www.smarturl.it/FolePublishing ____________________________ 🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify ► https://spoti.fi/2KuRaYW ► https://spoti.fi/2XVbb2J ____________________________ ℗ & © BES KALLAKU & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #BesKallakuAnilaMimani #CiaoPoTeLe #Folé

Σχόλια

 • Bes Kallaku
  Bes Kallaku 3 კვირის წინ (რედაქტირებული)

  ✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼

 • Lisjan Xhanaj
  Lisjan Xhanaj 3 კვირის წინ

  Bravo Besi

 • t.n.i Montana
  t.n.i Montana 3 კვირის წინ

  Meqë permene Fajen futja. Edhe një hit me Fajen te gropa 😂😂😂

 • Breaking Point
  Breaking Point 3 კვირის წინ

  Nga 2.8 milion Shqiperia, 2 milion jane “ kengetar”

 • Eglantina Murataj
  Eglantina Murataj 3 კვირის წინ

  Super kenge e sjell shume bukur ne versionin Bes Kallaku 👌💖

 • Mikel Gjokhilaj
  Mikel Gjokhilaj 3 კვირის წინ (რედაქტირებული)

  Like Per Zerin e Anila Mimanit🔥🔥

 • Gafat Zone
  Gafat Zone 3 კვირის წინ

  Rrofshin shpijat e barit ❤️

 • Bruna
  Bruna 3 კვირის წინ

  O Dio che meravigliosi e anche bravissimiiii vi adoro ❤❤🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇮🇹🇮🇹

 • Rosiela ejla
  Rosiela ejla 3 კვირის წინ (რედაქტირებული)

  Teksti ciao po te le

 • Alessandro Manzo
  Alessandro Manzo 3 კვირის წინ

  Italians and albanians brothers forever! South Italy albania, italy albania. Fratelli x sempre

 • Inis Petriti
  Inis Petriti 2 კვირის წინ

  O Bes vellai nuk e ka kengetar me te mir sety dhe aktor, jan shum qe te duan" hahahha loku"

 • G WOLFIEZ
  G WOLFIEZ 2 კვირის წინ

  Shikoni posht

 • its Teeah
  its Teeah 2 კვირის წინ (რედაქტირებული)

  Zeri i Aniles eshte perleee..Dhe shyqyr se po shohim nje klip pa byth e gjoks se na e shpifen... Ka lezet kjo przzz.

 • Endri Elezi
  Endri Elezi 3 კვირის წინ

  Ti qe lexon ket koment dhe Ben like zoti te rojtet femite e te gjith familien tende 🙏🙏🙏

 • LOVE ALB
  LOVE ALB 3 კვირის წინ

  ANILA MIMANI me zerin e saj unik ,eshte dhe do ngelet e pa arritur.❤❤😍😍

 • MusicRAP➀
  MusicRAP➀ 3 კვირის წინ

  Ti qe lexon ket koment dhe ben like Zoti te bekoft.

 • Ad Pirla
  Ad Pirla 2 კვირის წინ

  Loku nga Londra

 • Aldi Sufaj
  Aldi Sufaj 3 კვირის წინ

  Bes kallaku godet perseri me hit veror 🔥🔥🔥pz mka hy shum qef edhe pse e kam nigju shum me perpara por tashi me shum hite po ben bes kallaku qe se qun veten si kengetar se kta rrepistat etj etj

 • Jeni Jeni
  Jeni Jeni 3 კვირის წინ

  TI JE YLL BOTE O BES DHE ANILA MBRETERESHE ZOTI JU RUJT INSHALLA ☝️☝️☝️🤲🤲🤲🙏🙏🙏🙏🌹🌹❤❤❤❤❤❤❤❤

 • gentian shameti
  gentian shameti 4 დღის წინ

  Nese ty te duket vetja kengetar ,atehere une jam silvio berlusconi , 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️